Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Myszków

Wiadomości z Myszkowa: Czy istnieje najdoskonalszy leczniczy pokarm?

17.09.2019, Kluby zdrowia

Dzisiejszy tryb życia to powolne samobójstwo. Od urodzenia żyjąc beztrosko, spalamy siebie jak świecę. Ludzie spożywają  niemal wszystko – od wydzieliny gruczołów mlecznych po kryształy soli, owoce, kwiaty, łodygi, liście, korzenie, wodorosty, grzyby, jaja ryb i ptaków oraz mięso rozmaitych martwych zwierząt, gadów, płazów…

Czy fakt, że możemy konsumować te wszystkie produkty, oznacza, że wszystkie jednakowo nadają się do jedzenia dla ludzi, a więc są odżywcze, ale także podtrzymują zdrowie i zapobiegają chorobom? Mleko matki w okresie niemowlęcym -  dostarcza wszystkich składników pokarmowych niezbędnych dziecku dla jego rozwoju. Czy istnieje doskonały pokarm dla dorosłego człowieka?

Odpowiedź na to pytanie otrzymamy  na spotkaniu w Klubie Zdrowia podczas wykładu  pt.:,,CZY ISTNIEJE NAJDOSKONALSZY LECZNICZY POKARM?’’, który odbędzie się 26 września (czwartek)  w MDK   w Myszkowie  o godz. 17.00.

Wykład poprowadzi kierownik Klubu Zdrowia -  Irena Biała.

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Myszków
ul. Kolejowa 31a
42-300 Myszków

Nr konta bankowego:
42 2030 0045 1110 0000 0278 5480

Kierownik: Irena Biała
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel.: (+48) 34 364 47 46

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij