Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Myszków

Myszków: ziołowe sposoby na mięśniowo-kostne choroby

11.01.2017, Kluby zdrowia

Klub Zdrowia w Myszkowie działający przy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprasza na kolejne spotkanie. Stytczniowe zajęcia będą poświęcone leczniczym właściwościom ziół.

Nie zdajemy sobie sprawy ze znaczenia aktywności fizycznej dla zachowania długiego życia i zdrowia. Okazuje się, że ruch jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na nasze zdrowie. Przede wszystkim zachowuje w sprawności układ mięśniowo-kostny. Zdrowie naszego szkieletu zależy także od diety. Nie powinno w niej zabraknąć warzyw i owoców zawierających dużo witamin, beta-karotenu i flawonoidów. Zapobiegają one rozwojowi procesu zwyrodnieniowego i opóźniają starzenie się stawów. Kiedy jednak pojawią się problemy z układem kostno-mięśniowym, nie powinniśmy od razu sięgać po farmaceutyczne preparaty. Z pomocą idzie ziołolecznictwo z mocą ziół w postaci naparów i przeróżnych maści. O szczegółach opowiedzą prelegentki na najbliższym spotkaniu klubu zdrowia: Irena Biała i Anna Bauer.

Zajęcia Klubu Zdrowia w Myszkowie odbędą się we wtorek, 17 stycznia, o godzinie 16 w Cechu Rzemiosł Różnych, przy ul. Kościuszki 97. Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Myszków
ul. Kolejowa 31a
42-300 Myszków

Nr konta bankowego:
42 2030 0045 1110 0000 0278 5480

Kierownik: Irena Biała
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel.: (+48) 34 364 47 46

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij