Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Myszków

Myszków: orzechy na przekąskę. Poznajmy tajemnice długowieczności

20.05.2014, Kluby zdrowia

Klub Zdrowia w Myszkowie prowadzony przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprasza na spotkanie poświęcone długowieczności. Wstęp wolny.

Podczas spotkania prelegentka Irena Biała przedstawi gościom wyniki ciekawych obserwacji naukowych Dana Buettnera – autora książki Niebieskie strefy. 9 lekcji długowieczności od ludzi żyjących najdłużej – które odkrywają przed nami tajemnice długiego, szczęśliwego życia.

Autor książki wydanej pod egidą National Geographic odnalazł najstarszych ludzi na ziemi i poznał ich tajemnicę. Okazuje się, ze wcale nie jest skomplikowana. Otóż wszyscy np. jedzą zdrowo i nie objadają się, a za przekąski służą im orzechy. Oczywiście sama zdrowa dieta nie zapewni długowieczności. Co zatem jeszcze? O tym na kolejnym spotkaniu Klubu Zdrowia w Myszkowie. Początek zajęć w czwartek, 22 maja o godzinie 17, w Domu Kultury (ul. 3 Maja 15). Uczestnictwo jest bezpłatne.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Myszków
ul. Kolejowa 31a
42-300 Myszków

Nr konta bankowego:
42 2030 0045 1110 0000 0278 5480

Kierownik: Irena Biała
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel.: (+48) 34 364 47 46

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij