Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Myszków

Myszków: lecznicza moc snu

19.02.2016, Kluby zdrowia

Klub Zdrowia w Myszkowie prowadzony przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprasza na zajęcia. Tym razem prelegentka Irena Biała opowie o znaczeniu snu.

Bezsenność to prawdziwa plaga XXI wieku. Bez regeneracji organizmu nie jesteśmy w stanie funkcjonować. Wyspany człowiek jest zdrowy, skoncentrowany, ma energię do działania. Sen pozwala zregenerować siły. Jest także niezbędny dla rozwoju mózgu oraz dla podstawowych funkcji metabolicznych. Brak snu sprawia, że jesteśmy osłabieni, podatni na infekcje, spowalnia się czas naszych reakcji, spada nawet iloraz inteligencji.

Zanim sięgniemy po farmakologiczne środki na bezsenność, najpierw poznajmy jej przyczynę. Podczas spotkania klubu zdrowia usłyszymy o naturalnych sposobach na bezsenność. Jednym z nich jest niewątpliwie zdrowy styl życia.

Najbliższe zajęcia Klubu Zdrowia w Myszkowie odbędą się w czwartek, 25 lutego, o godzinie 17 w domu kultury. W programie spotkania oprócz ciekawego wykładu także degustacja zdrowej żywności. Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Myszków
ul. Kolejowa 31a
42-300 Myszków

Nr konta bankowego:
42 2030 0045 1110 0000 0278 5480

Kierownik: Irena Biała
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel.: (+48) 34 364 47 46

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij