Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Myszków

Myszków: leczenie bez efektów ubocznych. Czy to możliwe?

17.04.2014, Kluby zdrowia

Klub Zdrowia w Myszkowie, działający przy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh), zaprasza na kolejne spotkanie. Najbliższe zajęcia będą poświęcone medycynie naturalnej. Wstęp wolny.

Obecne wyniki badań wskazują, że wielu chorobom można zapobiec, można je też czasem wyleczyć, zmieniając swój styl życia i dietę. Rozsądne stosowanie naturalnych metod chroni nas też przed tzw. efektami ubocznymi. To przeciwieństwo leków syntetycznych, które choć mogą być skuteczne, często mają negatywny wpływ na inne organy.

Naturalne metody leczenia wciąż mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Na najbliższym spotkaniu klubu zdrowia dowiemy się m.in., czym zajmuje się medycyna naturalna i czy musimy się jej bać.

Kwietniowe spotkanie Klubu Zdrowia w Myszkowie odbędzie się 24 kwietnia, o godzinie 17 w Domu Kultury w Myszkowie. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Myszków
ul. Kolejowa 31a
42-300 Myszków

Nr konta bankowego:
42 2030 0045 1110 0000 0278 5480

Kierownik: Irena Biała
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel.: (+48) 34 364 47 46

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij