Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Myszków

Myszków: łatwiej o oczyszczenie

2.10.2012, Kluby zdrowia

Istnieje wiele metod oczyszczania organizmu. Irena Biała, kierownik filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Myszkowie poleca na przykład kurację kaszą jaglaną i warzywami. Inni stosują dietę wegańską. O różnych metodach na pozbycie się toksyn mowa była 25 września na spotkaniu z cyklu O zdrowiu w Myszkowie

Aby oczyścić organizm z toksyn, można skorzystać ze środków dostępnych w aptece. Można też zastosować alternatywne, naturalne metody. O tym właśnie traktował ostatni wykład Ireny Białej.

– Było bardzo sympatycznie. Po spotkaniu podszedł do mnie pan, uścisnął mi dłoń i podziękował. Powiedział, że mam tak trzymać i nie rezygnować – opowiada kierownik filii ChSCh i inicjatorka myszkowskich spotkań o zdrowiu.

Nie sposób wskazać jednej, właściwej metody oczyszczania organizmu. Według Ireny Białej najlepsze rezultaty daje metoda zielarki Stefanii Korżawskiej polegająca na tygodniowej kuracji kaszą jaglaną i warzywami. Potrawy można przyrządzać na różne sposoby. Warunkiem jest, by były bez tłuszczu. Innym, także skutecznym sposobem jest dieta wegańska dr Ewy Dąbrowskiej.

Po spotkaniu kilka osób zdecydowało się na oczyszczenie organizmu. Uzyskały one szczegółowe informacje o kuracjach, na które się zdecydowały.

Oprócz pouczającego wykładu na zgromadzonych gości czekała degustacja potraw wegetariańskich.

– Była pasta marchewkowa z czosnkiem, pasta z czarnej rzepy mająca właściwości oczyszczające oraz sok marchwiowo-jabłkowy – wymienia Irena Biała. 

Czytaj o klubach zdrowia.

Tekst: Justyna Libera, red. aw

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Myszków
ul. Kolejowa 31a
42-300 Myszków

Nr konta bankowego:
42 2030 0045 1110 0000 0278 5480

Kierownik: Irena Biała
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel.: (+48) 34 364 47 46

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij