Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Myszków

Myszków: indeks glikemiczny w praktyce

14.04.2016, Kluby zdrowia

O ważnych dla cukrzyków i nie tylko sprawach będzie mowa 21 kwietnia na spotkaniu Klubu Zdrowia w Myszkowie. Wolontariusze myszkowskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zapraszają na zajęcia, które poprowadzi promotorka zdrowia Beata Głowacka. Wstęp wolny!

Tematem kwietniowego spotkania będzie indeks glikemiczny. Uczestnicy dowiedzą się, co to takiego, które grupy produktów mają wysoki, a które niski indeks glikemiczny. Dobieranie pokarmów z niskim indeksem glikemicznym ma kolosalne znaczenie np. przy cukrzycy. Podstawą zapobiegania i leczenia tej choroby jest dieta, która pozwala uniknąć skoków poziomu glukozy we krwi. Dzięki odpowiedniej diecie można wyregulować poziom cukru nawet w 90%.

Więcej o indeksie glikemicznym i profilaktyce cukrzycy na najbliższych zajęciach Klubu Zdrowia w Myszkowie, które odbędą się w czwartek, 21 kwietnia, o godzinie 17 w MDK (ul. 3 maja 15). W programie spotkania oprócz ciekawego wykładu także degustacja zdrowych potraw. Wstęp wolny.   

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Myszków
ul. Kolejowa 31a
42-300 Myszków

Nr konta bankowego:
42 2030 0045 1110 0000 0278 5480

Kierownik: Irena Biała
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel.: (+48) 34 364 47 46

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij