Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Myszków

Myszków: fenomen zielonych napojów

23.04.2013, Kluby zdrowia

O zielonych napojach mówi się, że są filarem nowoczesnego stylu życia. Pomagają utrzymać w naszym organizmie wewnętrzną równowagę. Czym są owe napoje i z czego się je przyrządza? Tego dowiemy się na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Myszkowie.

O właściwościach zielonego napoju opowie kierownik klubu prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) Irena Biała. Ten zielony „cud” leczy, choć nie jest lekiem. Stanowi alternatywę dla sztucznych suplementów witaminowych. Ma wiele zastosowań, wśród których warto wymienić chociażby to, że wzmacnia odporność organizmu, hamuje rozwój wolnych rodników tlenowych, redukuje cholesterol, zmniejszając w ten sposób ryzyko miażdżycy, pomaga w utrzymaniu właściwej masy ciała, przynosi ulgę przy niestrawności i innych dolegliwościach przewodu pokarmowego, wspomaga oczyszczanie organizmu.

Klub Zdrowia w Myszkowie działa od 2007 roku. Spotkania odbywają się zazwyczaj raz w miesiącu w Miejskim Domu Kultury. Na spotkania są zapraszani różni specjaliści – lekarze, promotorzy zdrowia, a także po prostu pasjonaci zdrowego stylu życia. Opowiadają oni m.in. o naturalnych lekach, profilaktyce nowotworów, chorób serca i innych schorzeń cywilizacyjnych.

Najbliższe spotkanie myszkowskiego klubu odbędzie się w czwartek, 25 kwietnia, o godz.17 (Miejski Dom Kultury w Myszkowie, ul. 3 Maja 15). Wstęp jest bezpłatny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Myszków
ul. Kolejowa 31a
42-300 Myszków

Nr konta bankowego:
42 2030 0045 1110 0000 0278 5480

Kierownik: Irena Biała
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel.: (+48) 34 364 47 46

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij