Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Myszków: DIETA ROŚLINNA- MODA, KŁAMSTWO CZY ZDROWY ROZSĄDEK?

To, co zjadamy, to zestaw skutecznych bądź nieskutecznych środków farmakologicznych. Nasze codzienne wybory dotyczące żywienia mogą dodawać nam energii i lekkości lub sprawiać, że poczujemy się zmęczeni i wzdęci. Mogą pomóc nam zachować spokój i bystrość umysłu lub spowodować ociężałość i wyczerpanie.

Czy żyjąc w dzisiejszych czasach mamy pewność, że to, co jemy, jest w pełni zdrowe? Czy wszelkie produkty z etykietami „bio” czy „eko” są rzeczywiście lepszej jakości? Czytając mnóstwo mądrych książek na temat odżywiania i tego, co nas truje, odnoszę momentami wrażenie, że jedynym sensownym  rozwiązaniem jest życie na totalnym pustkowiu, z dala od jakiejkolwiek cywilizacji i uprawianie własnych roślin lub hodowanie zwierząt. A więc jaką  wybrać opcję odżywiania? Odpowiedź na pytanie otrzymasz na wykładzie, pt. ,,DIETA ROŚLINNA - MODA, KŁAMSTWO CZY ZDROWY ROZSĄDEK?’’ który odbędzie się 7 listopada  o godz 17.00 w MDK w Myszkowie.

 Zapraszam

 Irena Biała - kierownik Klubu zdrowia

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij