Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Myszków

Myszków: aktywny umysł do późnej starości

18.09.2014, Kluby zdrowia

Po wakacjach wracają zajęcia myszkowskiego klubu zdrowia, prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Na pierwszym spotkaniu dowiemy się, jak zachować sprawność umysłu mimo upływających lat.

„Gdzie są moje kluczyki?”, „Znów zapomniałem kupić proszek do prania!”, „Po co ja właściwie przyszłam do kuchni?”… Spadek zdolności poznawczych wraz z wiekiem jest nieunikniony. Z upływem lat zmieniają się nasze zdolności zapamiętywania, kojarzenia i uczenia się. Masa mózgu i ilość połączeń między komórkami nerwowymi zmniejsza się. Jednak w dużym stopniu możemy mieć wpływ na szybkość zachodzenia tego procesu! Na zmniejszanie bystrości umysłu wraz z przybywającymi latami wpływ mają różne czynniki. O nich właśnie na najbliższym spotkaniu opowie Irena Biała – kierownik Klubu Zdrowia w Myszkowie.

Organizatorzy zapraszają w czwartek, 25 września do Domu Kultury (ul. 3 maja 15). Początek spotkania o godzinie 17. Wstęp, jak zawsze, wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

red.jl

 

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Myszków
ul. Kolejowa 31a
42-300 Myszków

Nr konta bankowego:
42 2030 0045 1110 0000 0278 5480

Kierownik: Irena Biała
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel.: (+48) 34 364 47 46

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij